Środki czyszczące do podłóg w halach sportowych

Trimona TN-2 Special

Specjalny środek czyszczący do usuwania starszych zabrudzeń z wosku w halach sportowych, z powodzeniem stosowany jest również do usuwania wosku z piłek do gry w piłkę ręczną.

Zastosowanie :

Nanieść preparat na zabrudzone miejsca, odczekać ok. 8 minut następnie suchą albo wilgotną szmatką przecierać podłogę (piłkę) do momentu aż przestanie się kleić 

Dostępne opakowania: 0,5l, 5l

Trimona Koncentrat I (1:7)

Płyn do myci podłóg w halach sportowych wyprodukowany został specjalnie w celu usuwania resztek wosku z podłogi.

W zależności od stopnia zabrudzenia może być rozcieńczony z wodą w stosunku 1:7. Na 1m2 podłogi bardzo zabrudzonej woskiem Trimona stosować 15-20 g ml koncentratu czyszczącego. 0,5 l koncentratu rozcieńczonego  w 3,5 l wody wystarcza na  ok. 100 m2 powierzchni .Można stosować do mycia mechanicznego.  Optymalne efekty czyszczenia otrzymuje się gdzie używano Trimona Handballwax .

      Pakowany jest w pojemnikach   5l.

Nie nadaje się do mycia rąk gdyż nie posiada substancji pielęgnacyjnych jak Trimona Lotion.

Trimona Koncentrat II (1:30)

Trimona Koncentrat II przeznaczony jest do czyszczenia podłóg w hali sportowej z resztek wosku handballwax.

Przed użyciem zrobić test na podłodze czy farba nie zostanie zmyta przez koncentrat. W zależności od stopnia zabrudzenia podłogi koncentrat można rozcieńczyć z wodą 1:30.

Czyszczenie jeszcze nigdy nie było tak szybkie i łatwe. Bardzo wydajny i skuteczny koncentrat II - 0,2 l koncentratu II rozcieńczony w 6 L l wody wystarcza na ok. 100m2 powierzchni.

Wycierać wilgotną szmatką do momentu kiedy podłoga przestanie się kleić. Koncentrat można stosować do mycia mechanicznego.

Trimona Linoclean

TRIMONA - LINOCLEAN: środek czyszczący mający zastosowanie specjalnie do podłóg z linoleum.

LINOCLEAN jest specjalnym środkiem wyprodukowanym do usuwania świeżych i zaschniętych plam po Trimona Handballwax (klej do gry w piłkę ręczną).

Ponieważ w swoim składzie nie posiada alkoholu nie niszczy łączenia podłogi, a tym samym gwarantuje czyszczenie chroniąc łączenia.